PQ32/15-3C95
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ32/15-3C95 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: FERROXCUBE
Περιγραφή προϊόντος FERRITE CORE 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: 1.PQ32/15-3C95.pdf2.PQ32/15-3C95.pdf3.PQ32/15-3C95.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ32/15-3C95
Αριθμός εξαρτήματος PQ32/15-3C95 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 55929 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PQ32/15-3C95.pdf2.PQ32/15-3C95.pdf3.PQ32/15-3C95.pdf
Πλάτος 22.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 32 x 15 Σειρά -
Αλλα ονόματα 1779-1185
BH3PQ03215009U70PS
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό 3C95 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 33.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 15.00mm Χάσμα -