PQ32/15-3C96
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ32/15-3C96.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ32/15-3C96
Αριθμός εξαρτήματος PQ32/15-3C96 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 50942 pcs Φύλλο δεδομένων PQ32/15-3C96.pdf
Πλάτος 22.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 32 x 15 Σειρά *
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 143 Υλικό 3C96
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 33.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 15.00mm