PQ32/15-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ32/15-3F36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: FERROXCUBE
Περιγραφή προϊόντος FERRITE CORE 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: 1.PQ32/15-3F36.pdf2.PQ32/15-3F36.pdf3.PQ32/15-3F36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ32/15-3F36
Αριθμός εξαρτήματος PQ32/15-3F36 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 71995 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PQ32/15-3F36.pdf2.PQ32/15-3F36.pdf3.PQ32/15-3F36.pdf
Πλάτος 22.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 32 x 15 Σειρά -
Αλλα ονόματα 1779-1187
BM1PQ03215005U300S
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό 3F36 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 33.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 15.00mm Χάσμα -