CDS30FD562JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 5600PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS30FD562JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS30FD562JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS30FD562JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 5600PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7186 pcs Φύλλο δεδομένων CDS30FD562JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.220" W (18.30mm x 5.60mm) Σειρά CDS30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.438" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.791" (20.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 5600pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 5600pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS30FD242JO3
CDS30FD242JO3
Περιγραφή: CAP MICA 2400PF 5% 500V RADIAL