CDS30FD202JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 2000PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS30FD202JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS30FD202JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS30FD202JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 2000PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8844 pcs Φύλλο δεδομένων CDS30FD202JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.180" W (18.30mm x 4.60mm) Σειρά CDS30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.438" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.791" (20.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 2000pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 2000pF