CDS30FD912JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 9100PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS30FD912JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS30FD912JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS30FD912JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 9100PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6990 pcs Φύλλο δεδομένων CDS30FD912JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.730" L x 0.260" W (18.50mm x 6.60mm) Σειρά CDS30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.438" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.799" (20.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 9100pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 9100pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS33
CDS33
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: 3/8" DRIVE,7/8" SOCKET,12PT
Σε απόθεμα: 33783 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CDS30FD562JO3
CDS30FD562JO3
Περιγραφή: CAP MICA 5600PF 5% 500V RADIAL