CDS30FD822JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 8200PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS30FD822JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS30FD822JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS30FD822JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 8200PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6355 pcs Φύλλο δεδομένων CDS30FD822JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.730" L x 0.250" W (18.50mm x 6.40mm) Σειρά CDS30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.438" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.799" (20.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 8200pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 8200pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS31N
CDS31N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SOCKET,3/8" DRIVE,3/4",12PT
Σε απόθεμα: 37402 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CDS30FD223JO3
CDS30FD223JO3
Περιγραφή: CAP MICA 0.022UF 5% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 3461 pcs
Κατεβάστε: CDS30FD223JO3.pdf
RFQ
CDS30FD912JO3
CDS30FD912JO3
Περιγραφή: CAP MICA 9100PF 5% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS30FD912JO3.pdf
CDS32N
CDS32N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SOCKET,3/8" DRIVE,13/16",12PT
Κατεβάστε:
CDS30FD222JO3
CDS30FD222JO3
Περιγραφή: CAP MICA 2200PF 5% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS30FD222JO3.pdf
CDS32
CDS32
Περιγραφή: 3/8" DRIVE,13/16" SOCKET,12PT
CDS30FD682JO3
CDS30FD682JO3
Περιγραφή: CAP MICA 6800PF 5% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS30FD682JO3.pdf
CDS30FD222JO3F
CDS30FD222JO3F
Κατεβάστε: CDS30FD222JO3F.pdf
CDS31
CDS31
Περιγραφή: 3/8" DRIVE,3/4" SOCKET,12PT
CDS30FD242JO3
CDS30FD242JO3
Περιγραφή: CAP MICA 2400PF 5% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS30FD242JO3.pdf
CDS30FD562JO3
CDS30FD562JO3
Περιγραφή: CAP MICA 5600PF 5% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CDS30FD562JO3.pdf
CDS30N
CDS30N
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών