AFK477M80R44VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 80V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK477M80R44VT-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK477M80R44VT-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 80V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50187 pcs Φύλλο δεδομένων AFK477M80R44VT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.748" L x 0.827" W (19.00mm x 21.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά AFK_V Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 687.75mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 150 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.681" (17.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 150 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 470µF