AFK477M50P44VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK477M50P44VT-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK477M50P44VT-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK477M50P44VT-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33074 pcs Φύλλο δεδομένων AFK477M50P44VT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά AFK_V Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.208A @ 120Hz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 338-4232-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 73 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.748" (19.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 73 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 73 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling