AFK478M10P44VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK478M10P44VT-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
125 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK478M10P44VT-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48767 pcs Φύλλο δεδομένων AFK478M10P44VT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.374" W (8.30mm x 9.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά AFK_V Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.35A @ 120Hz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 35 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.681" (17.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 35 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 35 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4700µF