AFK477M63P44VT-F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK477M63P44VT-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
125 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK477M63P44VT-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43399 pcs Φύλλο δεδομένων AFK477M63P44VT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.374" W (8.30mm x 9.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά AFK_V Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.058A @ 120Hz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 82 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.681" (17.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 82 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 82 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 470µF