CS230009-CZZR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK MULT INTERNAL LCO 10MSOP
Φύλλα δεδομένων: CS230009-CZZR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CS230009-CZZR
Αριθμός εξαρτήματος CS230009-CZZR Κατασκευαστής Cirrus Logic
Διαθέσιμη ποσότητα 27151 pcs Φύλλο δεδομένων CS230009-CZZR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.1 V ~ 3.5 V Τύπος Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Παραγωγή Clock Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock
Συχνότητα - Max 75MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/Yes