CS230008-CZZR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK MULT INTERNAL LCO 10MSOP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CS230008-CZZR
Αριθμός εξαρτήματος CS230008-CZZR Κατασκευαστής Cirrus Logic
Διαθέσιμη ποσότητα 26309 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.1 V ~ 3.5 V Τύπος Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Παραγωγή Clock Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εισαγωγή Clock Συχνότητα - Max 75MHz