CS230012-CZZ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK MULT INTERNAL LCO 10MSOP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
96 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CS230012-CZZ
Αριθμός εξαρτήματος CS230012-CZZ Κατασκευαστής Cirrus Logic
Διαθέσιμη ποσότητα 18126 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.1 V ~ 3.5 V Τύπος Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:2 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Παραγωγή Clock Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock
Συχνότητα - Max 75MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/Yes