CS230003-CZZR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK MULT INTERNAL LCO 10MSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.CS230003-CZZR.pdf2.CS230003-CZZR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CS230003-CZZR
Αριθμός εξαρτήματος CS230003-CZZR Κατασκευαστής Cirrus Logic
Διαθέσιμη ποσότητα 28444 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CS230003-CZZR.pdf2.CS230003-CZZR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος Clock Multiplier, Fanout Distribution
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
Παραγωγή Clock Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock
Συχνότητα - Max 75MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής No/Yes
Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CS23-16IO2
CS23-16IO2
Κατασκευαστές: IXYS Corporation
Περιγραφή: SCR PHASE CONTROL 1600V 25A TO48