PD30CNB20PASA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNB20PASA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος PHT BGS RD 200MM PNP NO+NC
Φύλλα δεδομένων: PD30CNB20PASA.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 918 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD30CNB20PASA
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNB20PASA Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PHT BGS RD 200MM PNP NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 918 pcs Φύλλο δεδομένων PD30CNB20PASA.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά PD
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 7.874" (200mm)
Χρόνος απόκρισης 1ms Διαμόρφωση εξόδου PNP
Αλλα ονόματα 1864-2084 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Πηγή φωτός Red (625nm)
Προστασία Ingress IEC 60529 IP67 Μέθοδος σύνδεσης Cable
καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm) Τύπος προσαρμογής Adjustable, 210° Turn Potentiometer