PD30CNB25PAM5PS
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNB25PAM5PS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος PHT BGS RD 250MM PNP NO+NC
Φύλλα δεδομένων: PD30CNB25PAM5PS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNB25PAM5PS Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PHT BGS RD 250MM PNP NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1034 pcs Φύλλο δεδομένων PD30CNB25PAM5PS.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά PD
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 9.843" (250mm)
Χρόνος απόκρισης 1ms Διαμόρφωση εξόδου PNP
Αλλα ονόματα 1864-2085 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C