PD30CNB20NASA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNB20NASA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος PHT BGS RD 200MM NPN NO+N
Φύλλα δεδομένων: PD30CNB20NASA.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 927 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD30CNB20NASA
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNB20NASA Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PHT BGS RD 200MM NPN NO+N Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 927 pcs Φύλλο δεδομένων PD30CNB20NASA.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά PD
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 7.874" (200mm)
Χρόνος απόκρισης 1ms Διαμόρφωση εξόδου NPN
Αλλα ονόματα 1864-2082 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Πηγή φωτός Red (625nm)
Προστασία Ingress IEC 60529 IP67 Μέθοδος σύνδεσης Cable
καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm) Τύπος προσαρμογής Adjustable, 210° Turn Potentiometer