PD30CNB20PAM5SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT BGS RD 200MM PNP NO+NC
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 903 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 903 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNB20PAM5SA Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PHT BGS RD 200MM PNP NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 903 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 7.874" (200mm)
Χρόνος απόκρισης 1ms Διαμόρφωση εξόδου PNP
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable