PD30CNB15PPRT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT BRR 150MM PNP NO/NC
Φύλλα δεδομένων: PD30CNB15PPRT.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 683 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD30CNB15PPRT
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNB15PPRT Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PHT BRR 150MM PNP NO/NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 683 pcs Φύλλο δεδομένων PD30CNB15PPRT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 5.906" (150mm)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου PNP
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable