PCN1-S5-S12-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCN1-S5-S12-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 1W
Φύλλα δεδομένων: PCN1-S5-S12-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PCN1-S5-S12-S
Αριθμός εξαρτήματος PCN1-S5-S12-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28059 pcs Φύλλο δεδομένων PCN1-S5-S12-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.1mm x 10.2mm)
Σειρά PCN1-S Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 102-3903 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 84mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.