PCN1-S5-D15-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCN1-S5-D15-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Φύλλα δεδομένων: PCN1-S5-D15-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PCN1-S5-D15-S
Αριθμός εξαρτήματος PCN1-S5-D15-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23159 pcs Φύλλο δεδομένων PCN1-S5-D15-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.5mm x 7.2mm x 10.2mm)
Σειρά PCN1-S Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 102-3906 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33mA, 33mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.