PCN1-S5-S15-M
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCN1-S5-S15-M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 1W
Φύλλα δεδομένων: PCN1-S5-S15-M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
430 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PCN1-S5-S15-M
Αριθμός εξαρτήματος PCN1-S5-S15-M Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27111 pcs Φύλλο δεδομένων PCN1-S5-S15-M.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.54" L x 0.39" W x 0.29" H (13.7mm x 9.8mm x 7.4mm)
Σειρά PCN1-M Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 79%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 67mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN1-S5-S12-M-TR
PCN1-S5-S12-M-TR
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 1W
Σε απόθεμα: 29430 pcs
Κατεβάστε: PCN1-S5-S12-M-TR.pdf
RFQ
PCN1-S5-S15-S
PCN1-S5-S15-S
Σε απόθεμα: 32286 pcs
Κατεβάστε: PCN1-S5-S15-S.pdf
RFQ
PCN1-S5-S15-M-TR
PCN1-S5-S15-M-TR