PCN1-S5-D15-M
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCN1-S5-D15-M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Φύλλα δεδομένων: PCN1-S5-D15-M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
430 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PCN1-S5-D15-M
Αριθμός εξαρτήματος PCN1-S5-D15-M Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25196 pcs Φύλλο δεδομένων PCN1-S5-D15-M.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.64" L x 0.39" W x 0.29" H (16.2mm x 9.8mm x 7.4mm)
Σειρά PCN1-M Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 78%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33mA, 33mA