12BDGHA25
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 12BDGHA25
Περιγραφή προϊόντος FUSE 12KV 25AMP 2" AIR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 149 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12BDGHA25
Αριθμός εξαρτήματος 12BDGHA25 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 12KV 25AMP 2" AIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 12kV Μέγεθος / Διαστάσεις -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 25A