12BDGHA40
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 12BDGHA40
Περιγραφή προϊόντος FUSE 12KV 40AMP 2" AIR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 127 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12BDGHA40
Αριθμός εξαρτήματος 12BDGHA40 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 12KV 40AMP 2" AIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 12kV Μέγεθος / Διαστάσεις -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 40A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση -
εγκρίσεις - εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
12BFGH40100
12BFGH40100
Περιγραφή: FUSE 12KV 100AMP 3" AIR