12BDGHA1
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 12BDGHA1
Περιγραφή προϊόντος FUSE 12KV 1AMP 2" AIR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 166 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 166 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12BDGHA1
Αριθμός εξαρτήματος 12BDGHA1 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 12KV 1AMP 2" AIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 12kV Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση -
εγκρίσεις - εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
12BDGHA10
12BDGHA10
Περιγραφή: FUSE 12KV 10AMP 2" AIR