12BDGHA20
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 12BDGHA20
Περιγραφή προϊόντος FUSE 12KV 20AMP 2" AIR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 135 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 135 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12BDGHA20
Αριθμός εξαρτήματος 12BDGHA20 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 12KV 20AMP 2" AIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 12kV Μέγεθος / Διαστάσεις -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 20A