SRR0804-150M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-150M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 1A 170 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SRR0804-150M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0804-150M
Αριθμός εξαρτήματος SRR0804-150M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1A 170 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161589 pcs Φύλλο δεδομένων SRR0804-150M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRR0804
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 38 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 1A 170 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 170 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A