SRR0804-221K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-221K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 240MA 1.9 OHM
Φύλλα δεδομένων: SRR0804-221K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0804-221K
Αριθμός εξαρτήματος SRR0804-221K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 220UH 240MA 1.9 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149851 pcs Φύλλο δεδομένων SRR0804-221K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRR0804
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 55 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Wirewound Inductor 240mA 1.9 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 240mA Τρέχουσες - Κορεσμός 400mA