SRR0804-181K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-181K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180UH 280MA 1.45 OHM
Φύλλα δεδομένων: SRR0804-181K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0804-181K
Αριθμός εξαρτήματος SRR0804-181K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 180UH 280MA 1.45 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 181291 pcs Φύλλο δεδομένων SRR0804-181K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRR0804
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 53 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 1.45 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.45 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 280mA Τρέχουσες - Κορεσμός 450mA