SRR0804-100M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRR0804-100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 1.2A 120 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRR0804-100M
Αριθμός εξαρτήματος SRR0804-100M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.2A 120 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178396 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SRR0804
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 38 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 32MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 120 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.2A