PM40-561K
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM40-561K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 560UH 50MA 30 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM40-561K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM40-561K
Αριθμός εξαρτήματος PM40-561K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 560UH 50MA 30 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5595 pcs Φύλλο δεδομένων PM40-561K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 796kHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα M1146DKR
PM40561K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Molded Inductor 50mA 30 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 30 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA Τρέχουσες - Κορεσμός -