PM40-560K
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM40-560K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM40-560K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM40-560K
Αριθμός εξαρτήματος PM40-560K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5502 pcs Φύλλο δεδομένων PM40-560K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 2.52MHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα M1134DKR
PM40560K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 56µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 56µH Unshielded Molded Inductor 135mA 5.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 5.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 135mA Τρέχουσες - Κορεσμός -