PM40-470K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM40-470K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM40-470K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM40-470K
Αριθμός εξαρτήματος PM40-470K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 47UH 140MA 5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4768 pcs Φύλλο δεδομένων PM40-470K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 2.52MHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα M1133DKR
PM40470K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 47µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Molded Inductor 140mA 5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 140mA Τρέχουσες - Κορεσμός -