PM40-4R7K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PM40-4R7K
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: PM40-4R7K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM40-4R7K
Αριθμός εξαρτήματος PM40-4R7K Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4834 pcs Φύλλο δεδομένων PM40-4R7K.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά PM40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα M1121TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 35MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Molded Inductor 315mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 315mA Τρέχουσες - Κορεσμός -