SPK10-0.006-00-43
BergquistBergquist
SPK10-0.006-00-43 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 19.05MMX12.7MM BEIGE
Φύλλα δεδομένων: 1.SPK10-0.006-00-43.pdf2.SPK10-0.006-00-43.pdf3.SPK10-0.006-00-43.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPK10-0.006-00-43 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0060" (0.152mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.3 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® K-10 Περίγραμμα 19.05mm x 12.70mm
Αλλα ονόματα BER121
BG426639
K10-43
SPK1000060043
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Beige 19.05mm x 12.70mm Rectangular