SPK10-0.006-00-36
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 38.1MMX19.05MM BEIGE
Φύλλα δεδομένων: 1.SPK10-0.006-00-36.pdf2.SPK10-0.006-00-36.pdf3.SPK10-0.006-00-36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPK10-0.006-00-36 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Triple Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0060" (0.152mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.3 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® K-10 Περίγραμμα 38.10mm x 19.05mm
Αλλα ονόματα BER150
K10-36
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Beige 38.10mm x 19.05mm Rectangular Χρώμα Beige