SPK10-0.006-00-25
BergquistBergquist
SPK10-0.006-00-25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 25.4MMX6.6MM BEIGE
Φύλλα δεδομένων: 1.SPK10-0.006-00-25.pdf2.SPK10-0.006-00-25.pdf3.SPK10-0.006-00-25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPK10-0.006-00-25 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση DO-5 Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0060" (0.152mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.3 W/m-K Σχήμα Round
Σειρά Sil-Pad® K-10 Περίγραμμα 25.40mm x 6.60mm
Αλλα ονόματα BER116
BG80025
K10-25
SPK1000060025
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Beige 25.40mm x 6.60mm Round