SPK10-0.006-00-34
BergquistBergquist
SPK10-0.006-00-34 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bergquist
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 25.4MMX19.05MM BEIGE
Φύλλα δεδομένων: 1.SPK10-0.006-00-34.pdf2.SPK10-0.006-00-34.pdf3.SPK10-0.006-00-34.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPK10-0.006-00-34 Κατασκευαστής Bergquist
Χρήση TO-220 Dual Τύπος Pad, Sheet
Πάχος 0.0060" (0.152mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 1.3 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά Sil-Pad® K-10 Περίγραμμα 25.40mm x 19.05mm
Αλλα ονόματα BER148
K10-34
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Silicone Rubber Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad Beige 25.40mm x 19.05mm Rectangular Χρώμα Beige