ME240A2451F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: 1.ME240A2451F01.pdf2.ME240A2451F01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 667 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME240A2451F01
Αριθμός εξαρτήματος ME240A2451F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 667 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ME240A2451F01.pdf2.ME240A2451F01.pdf
Σειρά ME240 (240W) Αλλα ονόματα 271-3048
ME240A2451F01-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Σχετικά προϊόντα
ME240A1851F01
ME240A1851F01
Σε απόθεμα: 5690 pcs
Κατεβάστε: ME240A1851F01.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 690 pcs
Κατεβάστε: ME240A4851F01.pdf
RFQ
ME240A4851N01
ME240A4851N01
Περιγραφή: MEDICAL, SWITCHING EXTERNAL PSU,
Σε απόθεμα: 691 pcs
Κατεβάστε: ME240A4851N01.pdf
Σε απόθεμα: 5480 pcs
ME20A4803N01
ME20A4803N01
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W