ME240A1551F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: ME240A1551F01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME240A1551F01
Αριθμός εξαρτήματος ME240A1551F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 5480 pcs Φύλλο δεδομένων ME240A1551F01.pdf
Σειρά ME240 (240W) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή AC/DC External Adapter Input
Σχετικά προϊόντα
ME240A1251F01
ME240A1251F01
Σε απόθεμα: 690 pcs
Κατεβάστε: ME240A1251F01.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 667 pcs
Κατεβάστε: ME240A2451F01.pdf
RFQ
ME240A1251N01
ME240A1251N01
Περιγραφή: MEDICAL, SWITCHING EXTERNAL PSU,
Σε απόθεμα: 762 pcs
Κατεβάστε: ME240A1251N01.pdf
ME20A4803F01
ME20A4803F01
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W