ME240A1251F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: 1.ME240A1251F01.pdf2.ME240A1251F01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 690 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME240A1251F01
Αριθμός εξαρτήματος ME240A1251F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 690 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ME240A1251F01.pdf2.ME240A1251F01.pdf
Σειρά ME240 (240W) Αλλα ονόματα 271-3047
ME240A1251F01-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ME20A4803Q01
ME20A4803Q01
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W