ME240A1851F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: ME240A1851F01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME240A1851F01
Αριθμός εξαρτήματος ME240A1851F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 5690 pcs Φύλλο δεδομένων ME240A1851F01.pdf
Σειρά ME240 (240W) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή AC/DC External Adapter Input
Σχετικά προϊόντα
ME20A4803N01
ME20A4803N01
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 20W