ACS781KLRTR-150B-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS781KLRTR-150B-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος HIGH-PRECISION LINEAR HALL-EFFEC
Φύλλα δεδομένων: ACS781KLRTR-150B-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS781KLRTR-150B-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 36191 pcs Φύλλο δεδομένων ACS781KLRTR-150B-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Σειρά Automotive, AEC-Q100
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Differential ευαισθησία 8.8mV/A
Χρόνος απόκρισης 3.6µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 7-PowerSMD Module
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1827-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 120kHz
για τη μέτρηση AC/DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 7-PowerSMD Module
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 100A
Ακρίβεια ±0.8%