SC50F302V
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC50F302V
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC50F302V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC50F302V
Αριθμός εξαρτήματος SC50F302V Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23919 pcs Φύλλο δεδομένων SC50F302V.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 3k
αντίσταση Ανοχή ±0.1°C Ισχύς - Max 50mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 3k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
Ανοχή Β Αξία -
Σχετικά προϊόντα
SC50G104W
SC50G104W
Περιγραφή: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Σε απόθεμα: 23198 pcs
Κατεβάστε: SC50G104W.pdf
RFQ
SC50F303W
SC50F303W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F303W.pdf
Κατεβάστε: SC50F232W.pdf
SC50F302W
SC50F302W
Κατεβάστε: SC50F302W.pdf
SC50F103W
SC50F103W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD
Κατεβάστε: SC50F103W.pdf
SC50G104V
SC50G104V
Κατεβάστε: SC50G104V.pdf
SC50F502V
SC50F502V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F502V.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F103VN.pdf
Κατεβάστε: SC50F232V.pdf
SC50F103V
SC50F103V
Κατεβάστε: SC50F103V.pdf
SC50F103WN
SC50F103WN
Κατεβάστε: SC50F103WN.pdf
SC50F502W
SC50F502W
Κατεβάστε: SC50F502W.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών