SC50F103V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
SC50F103V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC50F103V
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC50F103V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC50F103V
Αριθμός εξαρτήματος SC50F103V Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Διαθέσιμη ποσότητα 20697 pcs Φύλλο δεδομένων SC50F103V.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 10k
αντίσταση Ανοχή ±0.1°C Ισχύς - Max 50mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Αλλα ονόματα 235-1432 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC5040FH-681
SC5040FH-681
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 680UH 1.1A 780 MOHM
Σε απόθεμα: 94166 pcs
Κατεβάστε: SC5040FH-681.pdf
RFQ
SC5040FH-6R8
SC5040FH-6R8
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 11.5A 9 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC5040FH-6R8.pdf
RFQ
SC50F232V
SC50F232V
Περιγραφή: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F232V.pdf
SC5040FH-470
SC5040FH-470
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 4.1A 52 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC5040FH-470.pdf
SC50F302V
SC50F302V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F302V.pdf
SC5040FH-680
SC5040FH-680
Περιγραφή: FIXED IND 68UH 3.4A 67 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC5040FH-680.pdf
SC50F232W
SC50F232W
Κατεβάστε: SC50F232W.pdf
SC508AULTRT
SC508AULTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
Κατεβάστε: SC508AULTRT.pdf
SC508ULTRT
SC508ULTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Κατεβάστε: SC508ULTRT.pdf
SC50F103W
SC50F103W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD
Κατεβάστε: SC50F103W.pdf
SC50F103WN
SC50F103WN
Κατεβάστε: SC50F103WN.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
Κατεβάστε: SC50F103VN.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών