SC50F103W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
SC50F103W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC50F103W
Κατασκευαστής / Μάρκα: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC50F103W.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC50F103W
Αριθμός εξαρτήματος SC50F103W Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Διαθέσιμη ποσότητα 24211 pcs Φύλλο δεδομένων SC50F103W.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 10k
αντίσταση Ανοχή ±0.2°C Ισχύς - Max 50mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Αλλα ονόματα 235-1431 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 3933K B25 / 100 3981K
B0 / 50 3895K Ανοχή Β Αξία -
Σχετικά προϊόντα
SC50F103V
SC50F103V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Σε απόθεμα: 20697 pcs
Κατεβάστε: SC50F103V.pdf
RFQ
SC508AULTRT
SC508AULTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
Κατεβάστε: SC508AULTRT.pdf
Κατεβάστε: SC50F232V.pdf
SC50F302W
SC50F302W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F302W.pdf
SC50F302V
SC50F302V
Κατεβάστε: SC50F302V.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
Κατεβάστε: SC50F103VN.pdf
Κατεβάστε: SC50F232W.pdf
SC5040FH-6R8
SC5040FH-6R8
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 11.5A 9 MOHM SMD
Κατεβάστε: SC5040FH-6R8.pdf
SC50F303W
SC50F303W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F303W.pdf
SC508ULTRT
SC508ULTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Κατεβάστε: SC508ULTRT.pdf
SC5040FH-681
SC5040FH-681
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 680UH 1.1A 780 MOHM
Κατεβάστε: SC5040FH-681.pdf
SC50F103WN
SC50F103WN
Κατεβάστε: SC50F103WN.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών