SC50F302W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC50F302W
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC50F302W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC50F302W
Αριθμός εξαρτήματος SC50F302W Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24196 pcs Φύλλο δεδομένων SC50F302W.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 3k
αντίσταση Ανοχή ±0.2°C Ισχύς - Max 50mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 3k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
Ανοχή Β Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC50F232V
SC50F232V
Περιγραφή: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Σε απόθεμα: 21819 pcs
Κατεβάστε: SC50F232V.pdf
RFQ
SC50F103W
SC50F103W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD
Κατεβάστε: SC50F103W.pdf
RFQ
SC50G503V
SC50G503V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Κατεβάστε: SC50G503V.pdf
SC50F502W
SC50F502W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F502W.pdf
SC50F103WN
SC50F103WN
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F103WN.pdf
SC50G104V
SC50G104V
Περιγραφή: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Κατεβάστε: SC50G104V.pdf
SC50F103VN
SC50F103VN
Κατεβάστε: SC50F103VN.pdf
SC50F502V
SC50F502V
Κατεβάστε: SC50F502V.pdf
SC50F303W
SC50F303W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC50F303W.pdf
SC50F232W
SC50F232W
Κατεβάστε: SC50F232W.pdf
SC50F302V
SC50F302V
Κατεβάστε: SC50F302V.pdf
SC50G104W
SC50G104W
Κατεβάστε: SC50G104W.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών