CWR29JB105KCBC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29JB105KCBC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505
Φύλλα δεδομένων: CWR29JB105KCBC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29JB105KCBC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3427 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29JB105KCBC.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1505 (3813 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1125
1010-1125-MIL
TAZB105K020LBMC0945
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1505 (3813 Metric) 4.8 Ohm χωρητικότητα 1µF